DOVOZ ZDARMA nad 5 000,-kč bez DPH
PRO ESHOPY zřízení odběrného místa
SKLADEM většina zboží


PORADENSTVÍ
CENOVÁ STABILITA
SERIÓZNI JEDNÁNÍ

2496 ,- Kč

LZE OBJEDNÁVAT POUZE K NAŠIM POSTELÍM - nelze samostatně 

 

Partnerská 7zónová matrace vyrobená z kvalitní PUR pěny,  poskytující dobrou oporu těla a tvárovou stálost. Zajišťuje zdravý spánek po celou noc. Matraci lze otáčet - má měkčí a tvrdší stranu (střední tuhost 4 a 5). Lehací plochy jsou profilovány do 7 anatomických zón :

- pro hlavu a krk, ramenní změkčení, pozvolný přechod, zpevnění pro boky a střední část těla, další přechod kolena a stehna, lýtka a chodidla.

Matrace je v potahu Medico - hygienický potah, který je prošitý rounem, je snímatelný a pratelný na 60 stupňů, dělitelný zipem na dvě poloviny.

Matrace vhodná na klasické pevné rošty.

Rozměr: 200 x 90 x 15 cm

 

3078 ,- Kč

Dětská postýlka Gábinka s šuplíkem je hezký dětský nábytek, který je vyrobený z kvalitního borovicového masívu ve velmi pěkné barevné kombinaci. Boční čela jsou z lamina s motivem žirafy. Tato postýlka je povrchově ošetřena ekologickým lakem, který je bezpečný pro miminka (splňuje všechny atesty, důležité pro bezpečí dětí). Rošt postýlky je výškově nastavitelný do 3 poloh, navíc zajišťuje výbornou prodyšnost matrace. Postýlka má 3 vyjímatelné středové příčky. Matrace není zahrnuta v ceně. Rozměr pro matraci 120 x 60 cm (najdete v nabídce)

 

V demontu

2720 ,- Kč

Dětská postýlka Rozárka 2 s šuplíkem je hezký dětský nábytek, který je vyrobený z kvalitního borovicového masívu ve velmi pěkném barevném provedení. Boční čela jsou z lamina s motivem medvídků nebo žirafky. Tato postýlka je povrchově ošetřena ekologickým lakem, který je bezpečný pro miminka (splňuje všechny atesty, důležité pro bezpečí dětí). Rošt postýlky je výškově nastavitelný do 3 poloh, navíc zajišťuje výbornou prodyšnost matrace. Postýlka má 3 vyjímatelné středové příčky. Matrace není zahrnuta v ceně. Rozměr pro matraci 120 x 60 cm (najdete v nabídce)

 

Vnější rozměr (v.š.h.) 86 x 124 x 64 cm

V demontu

2720 ,- Kč

Dětská postýlka Rozárka s šuplíkem je hezký dětský nábytek, který je vyrobený z kvalitního borovicového masívu ve velmi pěkném barevném provedení. Boční čela jsou z lamina s motivem medvídků nebo žirafky. Tato postýlka je povrchově ošetřena ekologickým lakem, který je bezpečný pro miminka (splňuje všechny atesty, důležité pro bezpečí dětí). Rošt postýlky je výškově nastavitelný do 3 poloh, navíc zajišťuje výbornou prodyšnost matrace. Postýlka má 3 vyjímatelné středové příčky. Matrace není zahrnuta v ceně. Rozměr pro matraci 120 x 60 cm (najdete v nabídce)

 

Vnější rozměr (v.š.h.) 86 x 124 x 64 cm

V demontu

4595 ,- Kč

SET = POSTEL + ROŠT + PUR MATRACE tl. 10 cm!

Dětská postel Toník včetně roštu a matraceJe vyrobena z borovicového masívu, povrchově ošetřena bezbarvým lakem. Její konstrukce je  pevná, stabilní. Součásti postele je zábrana, kterou lze upevnit na levou či pravou stranu ( postel může být složena i bez zábrany). Tato postel svým provedením určitě okouzlí každé dítě. Nosnost postele cca 90 kg.

 

Odstín : přírodní borovice (několikrát povrchově ošetřena bezbarvým ekologickým lakem)

 

Rozměr pro matraci 80 x 180 

Vnější rozměry (v.š.d.) 61 x 90 x 186 cm

Tloušťka materiálu 2.6 cm

3435 ,- Kč

Dětská postel Toník 2 je vyrobena z borovicového masívu, povrchově ošetřena bezbarvým lakem. Její konstrukce je velice pevná, stabilní. Součásti této masivní postele je laťkový rošt a zábrana, kterou lze upevnit na levou či pravou stranu ( postel může být složena i bez zábrany). Tato postel svým provedením určitě okouzlí každé dítě. Nosnost postele cca 90 kg.

 

Odstín : přírodní borovice (několikrát povrchově ošetřena bezbarvým ekologickým lakem)

 

Rozměr pro matraci 80 x 180 

Vnější rozměry (v.š.d.) 61 x 90 x 186 cm

Tloušťka materiálu 2.6 cm

 

Nábytek Noga

Velkoobchod

Kvalitní nábytek za přijatelnou cenu

 

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem nábytku a od roku 2017 jsme náš prodej rozšířili z maloobchodu i na velkoobchod.

Vždy bylo naším hlavním cílem "spokojený zákazník". V tomto duchu se snažíme vést i velkoobchod a z toho důvodu klademe velký důraz nejen na dodání kvalitního zboží naším potencionálním partnerům ale taky nasledně s tím spojený servis a vždy se snažíme veškeré zboží dovést vlastní dopravou aby nedošlo k poškození.

Pohybujeme se na trhu od roku 1995 a to jako výrobci a následně prodejci nábytku. Díky zkušenostem s výrobou nábytku jsme schopni rozpoznat dodavatele s kvalitním nábytkem.

Proto do naší nabídky zařazujeme pouze výběr zboží, které před samotným zařazením do sortimentu pečlivě prohlédneme a odzkoušíme.

Nejdříve však samotného výrobce navštívime a seznámime se z jeho výrobou a výrobními postupy. S materiálem jaky používá, na jakých strojích jej opracováva a v jake kvalitě a následně jakými natěrovými hmotami své výrobky ošetřuje. Velký důraz klademe obzvlášť u nátěrových hmot použitých na nábytku pro děti, do ložnic a všeobecně do interiéru. Taktéž na kvalitu spojů, ostrost hran, atd.

 

Pro nákup je nutné býti živnostníkem nebo firmou s platným živnostenským listem 

Po schválení registrace bude přidělen přístup k cenám a nákupu.

 

Tým Nábytek Noga

 


Kontakt
Radomír Noga
Mosty u Jablunkova 1060
739 98, Mosty u Jablunkova

 


Chcete se poradit? Zavolejte.
+420 724 760 841

2017 - 2019 Nábytek Noga & Pawel Wantulok
× Avatar
Nábytek Noga

Registrace


Pokud máte zájem odebírat nábytek z velkoobchodu Nábytek Noga, vyplňte tento formulář.

Fakturační údaje

Dodací údaje


Vyplňte v případě, že se liší od fakturačních.

Firemní údaje

Vaše registrace byla odeslána ke schválení.

O průběhu registrace budete informování na vámi uvedený email.

Vaše registrace nebyla odeslána.

Kontaktujte nás na email nabytek-radys@seznam.cz

Nábytek Noga
Načítám